• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Szkło hartowane na ekran | 3mk

3MK - ekstremalnie profesjonalny, polski producent rozwiązań ochronnych na ekrany LCD.

Marka 3MK to bardzo innowacyjne, polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz montażem szerokiej gamy produktów ochronnych dedykowanych ekranom LCD zaimplementowanych w różnego rodzaju przenośnych urządzeniach elektronicznych takich jak telefony komórkowe, tablety czy laptopy. Firma działalność zaczęła w 2007 roku, a więc aktualnie posiada olbrzymie, ponad 12 letnie doświadczenie w wytwórstwie takiego rodzaju akcesoriów jak folie, szkła hartowane, szkła hybrydowe czy etui ochronne. Dotychczasowy okres funkcjonowania firmy naznaczony został bardzo intensywnym rozwojem, który skutkował stworzeniem szeroko rozpoznawalnej marki, która swoim zasięgiem działania obejmuje zarówno całe terytorium Polski jak również szeroki eksport zagraniczny do wielu krajów świata. Na terenie kraju marka posiada ponad 160 punktów usługowych oraz partnerów handlowych prowadzących sprzedaż oraz instalację produktów brandu 3MK. Z racji wyjątkowości oferowanych produktów producent uhonorowany został licznymi nagrodami, m.in. wyróżnieniem "Must Have 2017" za najbardziej innowacyjny produkt czy odznaczeniem "Dobra Marka" przyznawanym szeroko rozpoznawalnym wśród konsumentów markom w Polsce.

W ofercie 3MK znajdziemy różny zakres produktów ochronnych chodź główną specjalizacją firmy jest oferowanie akcesoriów służących zabezpieczeniu ekranów LCD przed uszkodzeniami. A zatem mamy możliwość otrzymania klasycznej, cienkiej folii na wyświetlacz, która po za właściwościami zabezpieczającymi może posiadać dodatkowe cechy użytkowe takie jak matowe wykończenie przeciwdziałające odciskom palców czy technologię "privacy", za sprawą której obraz odbierany przez użytkownika widoczny jest jedynie dla niego. Innym produktem 3MK są wysokiej jakości szkła hartowane, które wyróżniają się nie tylko dużą odpornością na zarysowania ale również szczegółowym i estetycznym wykonaniem, indywidualnym dla każdego urządzenia elektronicznego. Zapewniają one skuteczną ochronę również podczas bezpośredniego uderzenia w ekran urządzenia. Sztandarowym produktem firmy jest innowacyjne, niepękające szkło hybrydowe - połączenie elastyczności folii ochronnej z trwałością szkła hartowanego - które jest najbardziej wyjątkowym i rozpoznawalnym akcesorium producenta. Tego rodzaju powłoka z racji swojej wytrzymałości jest w stanie w długotrwały sposób zapewnić ochronę ekranowi bez konieczności wymiany powłoki po bezpośrednim uderzeniu w jej powierzchnię. Co więcej producent oferuje również wersję szkła hybrydowego, które można zainstalować na samą obudowę urządzenia. Pozostałymi produktami w ofercie 3MK są różnego rodzaju etui ochronne, lecz jest to dodatek w portfolio gdyż głównym celem marki jest zabezpieczenie tego co najważniejsze w telefonie czy tablecie czyli wyświetlacza.

Dlaczego polecamy akcesoria 3MK? Producent oferuje nie tylko nowatorskie i wysoko jakościowe ale również wszechstronne produkty ochrony ekranu. Mamy możliwość wyboru idealnego rozwiązania dla siebie, który spełni wszystkie stawiane mu wymagania. Oferta marki jest maksymalnie szeroka - 3MK nie tylko posiada akcesoria dedykowane praktycznie każdemu urządzeniu elektroniki użytkowej, ale dodatkowo jest w stanie indywidualnie wykonać wymagany produkt dla danego urządzenia, co świadczy o wyjątkowej wszechstronności marki. Stanowczo zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3MK w naszym sklepie!

Znajdź produkt dla siebie:
- Szkła Hartowane, Folie Ochronne, Szkła Hybrydowe

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.