• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Kable i ładowarki samochodowe | Baseus

Baseus - chińska marka z innowacyjnymi produktami i wysokimi aspiracjami.

Baseus to powstała w 2011 roku w chińskim Shenzhen marka będąca jednym z głównych, azjatyckich producentów wysokojakościowych akcesoriów GSM. W ciągu 8 lat działalności firma osiągnęła bardzo dynamiczny rozwój, począwszy od zdobycia statusu jednego z głównych liderów w produkcji akcesoriów GSM na rynku azjatyckim, aż po status renomowanej marki na rynku globalnym. Bazując na danych firmy z ostatniego okresu, brand obecny jest w 180 krajów świata poprzez swoich oficjalnych resellerów internetowych. Posiada również ponad 100 oficjalnych, bezpośrednich punktów sprzedaży ulokowanych w wielu państwach całego globu. Marka ma przed sobą perspektywiczne plany rozwoju i do końca roku 2019 planuje otworzyć ponad 300 kolejnych sklepów bezpośredniej dystrybucji, ulokowanych na całym świecie jak również zwiększyć bazę oficjalnych, internetowych resellerów swoich produktów.

Zarówno nazwa marki jak również logo odzwierciedla kluczową dewizę marki będącą azymutem stopniowego rozwoju. Baseus jest skrótem od frazy "Base on User" co w tłumaczeniu oznacza "bazować na użytkowniku". Tym samym kluczowym nurtem w rozwoju marki jest skupienie się przede wszystkim na jak najlepszym dostosowaniu oferowanych produktów do wymagań i potrzeb użytkowników urządzeń elektronicznych i akcesoriów GSM. Dla tego celu marka prowadzi bezpośredni kontakt z klientami poprzez szerokie sondowanie opinii klientów o oferowanych produktach, jak również prowadzi 8 kompletnych linii badawczych, koncentrujących się na opracowywaniu i rozwoju oferowanych akcesoriów. Tym samym wszystkie produkty przechodzą ciągłą, pozytywną ewolucje w zakresie takim jak stała poprawa jakości zastosowanych w nich materiałów, zwiększenia funkcjonalności, bezawaryjności czy innowacyjnego i atrakcyjnego wyglądu. Aktualnie można bez zbędnej przesady powiedzieć, że oferowane przez Baseus produkty charakteryzują się we wszystkich wymienionych parametrach bardzo wysokimi walorami.
W ofercie producenta znajdziemy między innymi takie produkty jak szkła hartowane, kable do ładowania i transmisji danych, słuchawki audio, ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty samochodowe oraz biurowe czy drobną elektronikę użytkową taką jak lampy oświetleniowe, wiatraki oraz różnego rodzaju inne gadżety elektroniczne oraz użytkowe. W zasadzie wszystkie są godne polecenia ponieważ ich jakość stanowi walor, który zdecydowanie zrywa ze stereotypem "chińskiego badziewia" często zaszczepionego w mentalności konsumentów na całym świecie.

W naszej ofercie dostępne są maksymalnie wyselekcjonowane produkty tej marki, będące utożsamieniem atrakcyjności wizualnej i świadectwem wyjątkowego wykonania. Oferta Baseus jest na tyle duża, że wprowadzenie do sprzedaży każdego produktu z całej oferty producenta jest niezmiernie trudne toteż wybraliśmy akcesoria, które cieszą się nie tylko świetną charakterystyką ale również globalnym uznaniem klientów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nasz sklep gamą produktów marki Baseus.

Znajdź produkt dla siebie:
- Ładowarki Sieciowe
- Ładowarki Indukcyjne
- Ładowarki Samochodowe
- Uchwyty Samochodowe
- Uchwyty Rowerowe
- Uchwyty Na Palec
- Kable Lightning
- Kable Type-C
- Kable Micro-USB
- Adaptery
- Powerbanki
- Rysiki
- Słuchawki Audio
- Podstawki
- Lampki LED
- Etui Wodoodporne
- Gadżety

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.