• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Etui, Case, Obudowa, Szkło Hartowane | Esr

ESR - marka, która postawiła sobie za jasny cel: tworzenie życia prostszym.

ESR to marka działająca w obrębie rynku akcesoriów GSM, której założenie datowane jest na 2009 rok. Głównym obszarem sprzedaży, na kanwie której działa producent to szeroko pojęta dystrybucja internetowa - akcesoria tej marki dostępne są dla konsumentów całego globu za pośrednictwem takich serwisów zakupowych jak Amazon, AliExperess czy Tmall jak również w szerokiej sieci indywidualnych sklepów internetowych prowadzonych w wielu krajach świata i w zasadzie na prawie każdym kontynencie. Sprzedaż internetowa to nie jedyne pole działalności handlowej gdyż na akcesoria ESR możemy natknąć się również w wielu bezpośrednich punktach sprzedaży detalicznej, również w Polsce.

Wraz z zapoczątkowaniem działalności producent postawił sobie jasno określone cele: "Tworzenie najbardziej przyjaznych i pomocnych dla użytkownika produktów, które pozwalają zwiększyć przyjemność i prostotę interakcji z elektroniką użytkową w codziennym życiu". Aby osiągnąć to zadanie ESR postanowił działać na wielu płaszczyznach - przede wszystkim skupił się na wykorzystanie jak najlepszych materiałów oraz zastosowanie zaawansowanych technik projektowania. Ten drugi aspekt wsparty został kluczowymi działaniami: poprzez wykwalifikowany zespół obsługi klienta, producent dociera bezpośrednio to potrzeb i wymagań konsumentów. Oznacza to, że podczas tworzenia każdego nowego produktu, producent wykorzystuje szeroki rekonesans analizując aktualnie trendy i sugerując się zebranymi w ten sposób danymi ulepsza a następnie wdraża te najbardziej preferowane przez najbardziej wymagających konsumentów. Za sprawą tego użytkownicy akcesoriów GSM otrzymują wysokojakościowy produkt, który nie tylko ma innowacyjny, szczegółowy i dostosowany do aktualnych gustów wygląd, ale wyposażony jest w najbardziej pożądane rozwiązania techniczne.

Co zatem kryje się w zanadrzu oferty produktowej ESR? Są to przede wszystkim różnego rodzaju etui ochronne, zoptymalizowane pod różny poziom ochrony i dedykowane do najbardziej popularnych telefonów i tabletów, między innymi takich producentów jak Apple, Samsung, Huawei, Google i wiele innych. Jak każdy producent, ESR stara wyróżnić się nie tylko samym projektem czy jakością wykonania - jego obudowy posiadają różny styl optycznego wyglądu i spotkamy tutaj zarówno takie, które charakteryzują się minimalistycznym designem, jak również rzeszę narzucających urządzeniu określony, często wyjątkowy styl. Po za wspomnianymi etui w portfolio producenta znajdziemy też szkła hartowane na ekrany LCD, ładowarki sieciowe oraz samochodowe zarówno w konfiguracji tradycyjnej jak i indukcyjnej, kabelki do ładowania i transmisji danych, adaptery, uchwyty i podstawki biurkowe oraz samochodowe jak również urządzenia audio czyli słuchawki i zestawy bluetooth. Wysoka ocena konsumencka na stronie producenta akcesoriów z każdej kategorii jest dobitnym świadectwem świetnego wykonania oraz unikalnego i atrakcyjnego wzornictwa, cieszącego się szeroką popularnością.

Oczywiście było by kategorycznym błędem przeoczenie tak znakomitych produktów jakie prezentuje ESR i nie wprowadzenie ich do sprzedaży. Marka jest obecna w ofercie naszego sklepu internetowego w zasadzie od samego początku i cieszy się trwałą, wysoką i stabilną pozycją. Z powyżej opisanych względów gorąco zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktów ESR dostępnych na stronie naszego sklepu.

Znajdź produkt dla siebie:
- Etui Wodoodporne
- Uchwyty na Palec
- Etui, Obudowy, Pokrowce, Case, Szkła Hartowane

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.