• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Uchwyty samochodowe i rowerowe | iOttie

iOttie - poznaj producenta premium akcesoriów GSM do wykorzystania w samochodzie.

iOttie to amerykańska marka zajmująca się opracowywaniem, produkcją oraz globalną dystrybucją wysokiej jakości akcesoriów GSM dedykowanych do wykorzystania w samochodzie. Założona została w 2010 roku w Nowym Jorku i od tamtego czasu zyskała światową renomę wśród klientów. Sukces ten miał swoje podłoże w kreatywnym, innowacyjnym oraz funkcjonalnym dostosowaniu produktów do użytku w warunkach podróży samochodem. Dostarczanie produktów szalenie użytecznych, skrojonych do potrzeb i wymagań najbardziej surowych klientów jest wypełnieniem dewizy marki by "tworzyć produkty, które ułatwiają życie i są integralną częścią świata otaczającego człowieka".

W ofercie producenta znajdziemy akcesoria GSM do samochodu, głównie szeroko uniwersalne i dedykowane do większości telefonów dostępnych na rynku. A więc są to przede wszystkim uchwyty samochodowe, instalowane zarówno na szybę, kokpit czy kratkę wentylacyjną. Należy szczególnie zaznaczyć, że marka opracowała specjalny rodzaj innowacyjnej przyssawki, która za sprawą swoich właściwości jest w stanie przykleić się do każdego rodzaju powierzchni i jest przyssawką wielokrotnego użytku. Konstrukcyjnie wszystkie uchwyty zostały opracowane w taki sposób by móc dostosować ich pozycję do kierowcy w pełnym zakresie i w każdej płaszczyźnie oraz zachować możliwość pełnej obsługi holdera jedną ręką. Za sprawą takich cech uchwyty nie tylko są bardzo wygodne w obsłudze, ale przede wszystkim pozwalają zachować pełną kontrolę i bezpieczeństwo użytkowania podczas jazdy.
Po za wspomnianą gamą produktów w portfolio iOttie znajdziemy też uchwyty rowerowe oraz motocyklowe, ładowarki samochodowe jak również tradycyjne ładowarki indukcyjne. Wszystkie produkty marki iOttie charakteryzują się wysoką jakością, szczegółowym wykonaniem, ergonomią użytkowania oraz swoistym, minimalistycznym stylem wykonania charakterystycznym tylko dla tego producenta. Jest on bardzo atrakcyjny dla olbrzymiej rzeszy klientów z całego świata czego potwierdzeniem jest szeroka, globalna dystrybucja produktów tej marki, również do Polski.

Przedstawiony przez nas opis marki oraz oferty produktowej jest oczywistą zachętą do zapoznania się z produktami iOttie dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Na pewno nie zawiedziecie się Państwo dokonując zakupu akcesoriów iOttie, które będą stanowić dla Państwa długotrwałą wartość użytkową.

Znajdź produkty dla siebie:
- Uchwyty Samochodowe
- Uchwyty Rowerowe
 

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.