• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Etui, Case, Obudowa, Szkło Hartowane | Ringke

Ringke - poznaj markę będącą jednym z filarów naszej oferty.

Ringke to międzynarodowa marka posiadająca ponad piętnastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji wysoko jakościowych akcesoriów GSM. Powstała w 2003 roku w USA i posiada szeroki, globalny zasięg działania. Siedziba firmy umiejscowiona jest w Stanach Zjednoczonych, w miejscowości Plano w Teksasie, natomiast baza produkcyjna zorganizowana została w Korei Południowej. Za sprawą swoistej wyjątkowości oferowanych akcesoriów, producent osiągnął globalną rozpoznawalność co przełożyło się na stworzenie szerokiej sieci dystrybucyjnej i obecnie produkty spod brandu Ringke eksportowane są do 26 krajów na całym świecie.

Oferta Ringke skupia się głównie na dostarczeniu wysokiej klasy etui, obudów i pokrowców ochronnych dedykowanych dla szerokiej gamy elektronicznych urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe czy tablety. Nie jest to jedyna nisza działalności producenta gdyż w portfolio marki znajdziemy również szkła hartowane na ekrany LCD, uchwyty i ładowarki samochodowe, kable do ładowania i transmisji danych, adaptery, ładowarki indukcyjne czy etui ochronne do zegarków typu smartwatch. Wszystkie akcesoria charakteryzuje innowacyjność projektowa oraz nowoczesny i wyrafinowany wygląd. Zgodnie z dewizą marki: "Mogą istnieć inne, tańsze sposoby tworzenia akcesoriów do telefonów komórkowych, ale mamy kulturę bezkompromisowej jakości i użyteczności." - mamy do czynienia z akcesoriami, które stanowią długotrwałą wartość i tak też jest w rzeczywistości. Etui i obudowy oferowane przez Ringke nie tylko podkreślają wygląd urządzenia czy nadają mu wyjątkowy, nowoczesny i minimalistyczny styl, ale również pozwalają na jego solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniami jakie mogą mieć miejsce w codziennym użytkowaniu. Obie te cechy uzupełniane są trzecią - funkcjonalnością użytkowania co ma to bezpośredni związek z samym procesem projektowym i produkcyjnym. Każdy produkt Ringke stworzony został z uwzględnieniem naturalnych ludzkich potrzeb i dostosowany bezpośrednio do aktualnych wymagań klientów. Słowa producenta: „Nasza najlepsza ochrona została zaprojektowana z myślą o Tobie” odzwierciedlane są w każdym produkcie ochronnym marki Ringke.

Akcesoria marki Ringke to jeden z głównych filarów naszej oferty. Z całym sercem możemy polecić je każdemu, kto potrzebuje codziennej, solidnej i stonowanej ochrony swojego telefonu czy tabletu. Produkty Ringke to nie tylko etui, obudowy czy szkła hartowane - warto również zwrócić uwagę na dostępne w naszej ofercie akcesoria samochodowe, kabelki czy ładowarki dlatego stanowczo zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Ringke.

Znajdź produkt dla siebie:
- Uchwyty Samochodowe
- Ładowarki Samochodowe
- Ładowarki Indukcyjne
- Etui Wodoodporne
- Etui Ochronne, Obudowy, Case, Pokrowce, Szkła Hartowane

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.