• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Kable i ładowarki samochodowe | Rock

Rock Space - chińska marka o globalnych horyzontach i wysokiej renomie.

Marka Rock lub właściwie Rock Space to chiński producent szerokiej gamy, różnorodnych akcesoriów GSM. Marka swój początek datuje na rok 2009 i powstała w przemysłowym "City of Design" - Shenzhen. Założycielem firmy jest Zhang Renqinq, właściciel korporacji Renqing Technology Co. LTD. W roku powstania brandu na rynku dostępny był pierwszy produkt firmy, od którego zaczął się jej szeroki rozwój. Było to etui do ówcześnie dostępnych telefonów komórkowych, które wyróżniało się umiarkowanymi walorami jakościowymi oraz wizualnymi. Nie mniej od tamtej pory firma dokonała nie tylko skoku technologicznego ale również wizerunkowego - aktualnie marka współpracuje z licznymi i głównymi producentami telefonów komórkowych na świecie, takimi jak Samsung, Nokia, ZTE, Huawei, Lenovo, OPPO czy Vivo. Główny okres energicznego rozowju marki przypadł na lata 2012-2014, w którym producent zdobył wiele kluczowych rynków - na przykład amerykański czy europejski - jak również podjął współpracę z wyżej wymienionymi producentami użytkowego sprzętu elektronicznego.

Oferta marki na przestrzeni czasu znacząco ewoluowała. Równocześnie wraz z rozwojem nowoczesnych telefonów z zaimplementowanymi ekranami dotykowymi, bazowy produkt Rock Space czyli etui również przeszło diametralną zmianę. Producent skupił się na dostarczeniu produktów o bardzo wysokiej jakości za przystępną cenę - wszystko dzięki unowocześnieniu linii produkcyjnej i zdobyciu źródeł materiałów wysokiej klasy gatunkowej. Wszystkie prezentowane przez Rock Space etui są przystępne cenowo, jak również różnorodne w palecie ochronnej czy design'erskiej. Główną półką ochronną obudów producenta są te dedykowane do codziennej i praktycznej ochrony telefonu. W zakresie wyglądu oferowane etui może nadawać nowy, wyjątkowy wygląd urządzeniu do którego jest dedykowane lub też odsłonić czy podkreślić jego unikatowy wygląd.
Rozwiązania ochronne to nie jedyne czym może poszczycić się Rock Space. Baza produktowa na przestrzeni lat była stopniowo rozbudowywana dlatego aktualnie w portfolio producenta znajdziemy inne wysoko jakościowe produkty takie jak ładowarki samochodowe i sieciowe, kabelki do ładowania oraz transmisji danych, adaptery, uchwyty samochodowe czy nawet słuchawki i zestawy słuchawkowe. Każdy z oferowanych produktów wyróżnia się indywidualną stylistyką oraz szczegółowością wykonania co odróżnia produkty Rock Space od innych producentów rynku akcesoriów GSM. Wysoka funkcjonalność, atrakcyjny wygląd oraz bezawaryjność wypracowana na przestrzeni dziesięcioletniego rozwoju firmy sprawiła, że tej gamy akcesoria są godne polecenia i w konsekwencji znalazły się w sprzedaży naszego sklepu internetowego. 

Produkty Rock dostępne są w naszej ofercie praktycznie od początku działalności naszego sklepu i zajmują stałą i główną pozycję w naszym portfolio. Z całą pewnością są innowacyjnym uzupełnieniem gamy produktowej - szczególnie w zakresie akcesoriów elektronicznych czy akcesoriów samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z unikatowymi produktami Rock Space, dostępnymi w naszej ofercie.

Znajdź produkt dla siebie: 
- Słuchawki
- Uchwyty Samochodowe
- Ładowarki Samochodowe
- Ładowarki Sieciowe
- Kable Lightning
- Kable Type-C
- Kable Micro-USB
- Adaptery
- Podstawki
- Etui Uniwersalne 

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.