• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Etui, Obudowa, Pokrowiec, Szkło Hartowane | Spigen

Słów kilka o marce Spigen - globalnego lidera z branży akcesoriów GSM. 

Spigen to amerykański producent wysoko jakościowych akcesoriów GSM pochodzący z Irvine w Kalifornii. Marka powstała 2008 roku i od tego czasu zyskała globalną renomę oraz szerokie uznanie klientów na całym świecie. Pomimo osiągnięcia globalnego sukcesu i wysokiej rozpoznawalności, producent nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu dąży do stałego rozwoju poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ulepszaniu dotychczasowych. Głównym obszarem przyszłościowych zmian jest stała poprawa funkcjonalności oraz ergonomii użytkowania produktów. Sama nazwa marki nawiązuje do takiego właśnie kierunku rozwoju bowiem powstała z połączenia dwóch słów z języka niemieckiego - "spiegel" czyli w tłumaczeniu "lustro", oraz "gen" odnoszącego się do ludzkiego DNA. Jest to tym samym przekaz, że naczelną ideą producenta jest tworzenie produktów w pełni zgodnych z ludzką naturą i dopasowanych do jego potrzeb, zarówno w sferze użytkowej, jak i estetycznej.

Spigen bazuje na bardzo zróżnicowanej ofercie lecz głównym pionem produktowym marki jest szeroka gama precyzyjnie opracowanych etui ochronnych dedykowanych elektronicznym urządzeniom mobilnym takim jak telefony komórkowe czy tablety. Portfolio jest zróżnicowane - mamy możliwość wyboru etui o delikatnej formie i minimalnym poziomie ochrony, poprzez klasyczne propozycje przeciwdziałające upadkom i zarysowaniom podczas codziennego użytkowania, aż po obudowy stricte pancerne i gabarytowe. Uzupełnieniem dla pokrowców są wysokiej jakości szkła hartowane oraz folie ochronne na ekrany LCD. Po za wymienionymi produktami znaczna część oferty Spigen to różnego rodzaju produkty użytkowe związane z rynkiem akcesoriów GSM. Wśród nich można wymienić uchwyty samochodowe i rowerowe, ładowarki indukcyjne, sieciowe oraz samochodowe, słuchawki audio, selfiesticki, stacje dokujące czy powerbanki. Wszystkie akcesoria wykonane są w oparciu o przemyślany, innowacyjny projekt, wysoką jakość podzespołów oraz szczególną, praktyczną funkcjonalność i wyjątkowy design. Aspekty te sprawiają, że cała gama produktów marki Spigen plasuje się na szczycie rankingu akcesoriów GSM segmentu premium.

Produkty marki Spigen są szczególną częścią naszej oferty gdyż w każdym zakresie odpowiadają na wyśrubowane potrzeby klientów, trafiają w ich gust i stanowią dla nich ponadczasową wartość. Dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową gamą akcesoriów Spigen dostępną w naszym sklepie internetowym.

Znajdź produkt dla siebie:
- Ładowarki Samochodowe
- Uchwyty Samochodowe
- Uchwyty Rowerowe
- Ładowarki Indukcyjne
- Selfie Stick
- Kubki Termiczne 
- Etui, Obudowy, Case, Pokrowce, Szkła Hartowane

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.