• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • Zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

O FD

o nas firma flavour design dystrybutor spigen Polska

O FIRMIE

FD to jedna z czołowych firm w Europie specjalizująca się w branży GSM. Od 2012 roku działamy na rynku, nieustannie doskonaląc i modernizując naszą działalność. Zajmujemy się dystrybucją akcesoriów z segmentu premium, oferując niezwykłą gamę produktów.

Oferta obejmuje szeroki wybór markowych etui dedykowanych dla telefonów i tabletów, a także funkcjonalne akcesoria, takie jak szkła ochronne, uchwyty samochodowe, słuchawki, ładowarki i rysiki. W naszym sklepie znajdziesz produkty największych i najbardziej renomowanych producentów, takich jak Spigen, Ringke, Supcase, ESR, Hofi, Tech-Protect i WhiteStone.


NASZE PRODUKTY

Filozofia naszych produktów opiera się na trzech słowach: intuicyjne, proste i stylowe. Przy wyborze produktów staramy się przekraczać granice standardowych projektów i prostych technologii. Naszym celem jest osiągnięcie idealnej równowagi między formą, funkcjonalnością a poziomem ochrony, poprzez poszukiwanie nowoczesnych konstrukcji i interesujących materiałów produkcyjnych.


NASZE ZOBOWIĄZANIA

Jesteśmy zaangażowani w dostosowywanie naszej oferty do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani. Dzięki kreatywnemu podejściu i innowacyjnym metodom pracy ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku jako jedna z najbardziej zaangażowanych firm w branży GSM. Naszą najważniejszą wartością jest satysfakcja płynąca z wykonywanej codziennie pracy!

Autoryzowany sklep Spiegn - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Ringke - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep ESR - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Supcase - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Tech-Protect - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Hofi - Akcesoria, etui, szkło