O firmie

NASZ SKLEP

Flavour Design to jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm w branży GSM. Jesteśmy obecni na rynku od 2011 roku i nieustannie doskonalimy oraz modernizujemy swoją działalność. Zajmujemy się dystrybucją akcesoriów telefonicznych w segmencie premium, oferując najbogatszą ofertę produktów na polskim rynku. Proponujemy szeroką gamę markowych etui i futerałów dedykowanych dla telefonów i tabletów. Ponadto, poszerzamy swoją ofertę o funkcjonalne akcesoria, takie jak folie ochronne, uchwyty samochodowe, słuchawki, ładowarki czy rysiki.


NASZE PRODUKTY

Filozofię naszych produktów można wyjaśnić w trzech słowach: intuicyjne, proste i stylowe. Wybierając produkty, staramy się przekraczać granice standardowych projektów oraz prostych technologii. Naszym celem jest wyznaczenie idealniej równowagi między formą, funkcjonalnością a poziomem ochrony poprzez wyszukiwanie nowoczesnych konstrukcji i ciekawych materiałów produkcyjnych.


NASZE ZOBOWIĄZANIA

Pragniemy dopasowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Kreatywne podejście oraz innowacyjne metody pracy pozwoliły nam ugruntować pozycję na rynku jako jednej z najbardziej zaangażowanych firm w świecie GSM.
Najważniejszym elementem naszej codziennej pracy jest Twoje zadowolenie. Chętnie słuchamy uwag oraz sugestii dotyczących naszych produktów lub usług, ponieważ to dzięki Wam stajemy się coraz lepsi!***

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu e-mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

E-Mail: biuro@flavour-design.pl

***

FLAVOUR
RANIUSZKA 22, 02-838 WARSZAWA
NIP: 951-235-89-27
VAT UE: PL9512358927
REGON: 146245091

Rachunek bankowy:
mBank: 75 1140 2004 0000 3302 7609 8987
SWIFT Kod: BREXPLPWMBK
 
MAPA DOJAZDU

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.