• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • Zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Współpraca

Flavour Design to nie tylko sklep internetowy z bogatą ofertą akcesoriów z segmentu premium, ale również oficjalny i wyłączny dystrybutor na Polskę każdej z oferowanych przez nas marek.

Od samego początku naszego istnienia budowaliśmy nasze portfolio, dzięki czemu nasza firma stała się pionierem w zakresie akcesoriów premium w Europie Środkowej. Przyczyniło się to do zbudowania wyselekcjonowanej i bogatej oferty produktowej. 

W połowie 2013 roku uruchomiliśmy naszą oficjalną platformę hurtową B2B: www.fd-distribution.pl na której oferujemy wszystkie nasze marki: Spigen, Ringke, ESR, Supcase, Tech-Protect, Hofi, Nillkin, Hoco, WhiteStone, Baseus.

Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją ofertę produktową o segment premium, to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie.

B2B: www.fd-distribution.pl

Do usłyszenia!

Autoryzowany sklep Spiegn - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Ringke - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep ESR - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Supcase - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Tech-Protect - Akcesoria, etui, szkło Autoryzowany sklep Hofi - Akcesoria, etui, szkło