Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Każdemu klientowi naszego sklepu internetowego przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego otrzymania produktu przez adresata przesyłki. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość obowiązuje wszystkich klientów naszego sklepu bez podania konkretnej przyczyny zwracanego przedmiotu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, prosimy o wypełnienie protokołu zwrotu towaru, który stanowi podstawę w realizacji zwrotu oraz dołączenie protokołu do przesyłki wraz ze zwracanym towarem.

Protokół Zwrotu towaru do pobrania tutaj -> Protokół_Zwrotu.pdf
 
Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest możliwe jeśli spełnione będą następujące warunki, mówiące o tym, iż:

- Produkt nie był używany
- Produkt nie został uszkodzony
- Do produktu dołączony jest protokół zwrotu oraz paragon lub faktura jako potwierdzenie zakupu
 
Dzięki temu proces realizacji zwrotu przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Adres, na który prosimy dostarczać zwracane produkty:

Zwroty Flavour-Design
Raniuszka 22
02-838, Warszawa

Koszty zapakowania oraz odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący.
Zwracany produkt przez konsumenta powinien być zapakowany oraz odesłany w taki sposób, aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. Stanowi to bowiem gwarancję pomyślnie zakończonej transakcji między naszą firmą a klientem.
Po przyjęciu oświadczenia ze strony klienta o odstąpieniu od umowy, nasz sklep zobowiązuje się do uregulowania płatności tj. zwrotu pieniędzy za zakupione towary w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez sklep wyżej wymienionej decyzji konsumenta. 
Zwrotowi ze strony naszego sklepu podlega cała kwota, jaką klient uiścił za zamawiany produkt, natomiast w przypadku, kiedy Klient wybrał inny sposób dostawy niż najtańszy, Sklep nie ma obowiązku zwrotu dodatkowych kosztów poniesionych przez Konsumenta (Przykład: Jeśli Klient zamiast najtańszej formy wysyłki wybrał dostawę kurierem, która jest w cenniku droższa, Sprzedawca nie zwraca kosztów różnicy pomiędzy przesyłkami). Należy również pamiętać, iż sklep nie partycypuje w odbiorze zwrotów produktów wysyłanych za pobraniem.

REKLAMACJE

Oferujemy produkty wyłącznie oryginalne o najwyższej jakości, które objęte są 6 miesięczną gwarancją. Szkła hartowane objęte są gwarancją uwzględniającą jedynie wady fabryczne.
Gdy dany produkt okaże się wadliwy z przyczyn fabrycznych lub niezależnych od długości lub sposobu użytkowania, prosimy o kontakt.
 
 
***

KONTAKT

E-mail: biuro@flavour-design.pl

***

DANE FIRMY

Flavour
Raniuszka 22, 02-838 Warszawa.
NIP: PL951-235-89-27
REGON: 146245091

***

RACHUNEK BANKOWY

mBank: 75 1140 2004 0000 3302 7609 8987
SWIFT Kod: BREXPLPWMBK

Nasze marki

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.